Коротко про окремі показники мережі, які характеризують виконання місцевих бюджетів у 2022 році

Дата: 03.03.2023 16:42

Рішенням ХХIХ СЕСIЯ VІІІ скликання від 21 лютого 2023 року № 637.29-8/23 затверджено звіт про виконання селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади за 2022 рік.

За минулий рік видатки місцевого бюджету склали в сумі 260 млн. 908 тис. 649,98 грн., або 96,7 відсотка до уточненого плану.

На захищені статті видатків по загальному фонду направлено – 218 млн. 850 тис. 637,63 гривень. або 86.1 відсотки усіх видатків, з них: на виплату заробітної плати – 200 млн. 486 тис. 711,76 гривень. та на оплату за спожиті бюджетними установами громади енергоносії – 15 млн. 579 тис.547,62 гривень.

Фінансовим відділом Кельменецької селищної територіальної громади спільно з головним розпорядником Кельменецькою селищною радою заповнено та подано до ІАС «LOGICA» звіт за мережею, штатами і контингентами бюджетних установ, станом на 01.01.2023.

Сьогодні коротко про окремі показники мережі, які характеризують виконання місцевих бюджетів у 2022 році.

У минулому році за рахунок коштів селищного бюджету Кельменецької селищної територіальної громади фінансувались 61 бюджетна установа (заклад). Ще 2 медичним комунальним некомерційним установам надавалася фінансова підтримка для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, інших заходів місцевих програм. У даних установах середньорічне функціонування складало 1268 штатних одиниць.

Надалі плануємо інформувати про інші показники звіту по мережі, які характеризують діяльність бюджетних установ та відображають результат вкладення бюджетних коштів.

Інформацію в розрізі галузей наведено в інфографіці.