#екскурсії_в_бібліотеку

Дата: 02.03.2023 16:14

Сьогодні, 2 березня, такого чудового весняного дня, в нашій бібліотеці дуже гамірно!!!!

До нас на екскурсію завітали найменші користувачі бібліотеки та вихованці Вовчинецького НВК разом з вихователями Оксаною Анатоліївною та Валентиною Миколаївною.

Як радісно чути дитячі вигуки: "А ми тут були", "А я вас знаю". Це означає тільки одне, що ми працюємо, що ми є!!!!

Дітки із захопленням роздивлялися книжкові виставки, уважно переглянули фотогалерею зі світлинами Загиблих Героїв, які віддали життя за майбутнє дітей України.

Також відвідувачі почули про Великого пророка України - Тараса Шевченка (про якого вони теж вже знали до цього.

Найбільшим їхнім захопленням стало знайомство з дитячим куточком та світом #КАЗКИ та казкових Героїв.

Ну а ще маленьким відвідувачам показали вироби народних умільців, діти доторкнулись до історії села, крутнули прялку, потримали в руках веретено, розглядали із захопленням старовинні саморобні ікони.

Захоплені відвідинами бібліотеки запевнили, що прийдуть ще!!!!

Завідувач Вовчинецького філіалу Кельменецької публічної бібліотеки Биховська Я.В.

#дітиУкраїни

#маленькі_користувачі