Народний хор колективу працівників культури ЦБНТД працює над збільшенням репертуару

Дата: 02.03.2023 15:57

Щочетверга працівники культури громади проводять репетицію народного хорового колективу працівників культури Центрального будинку народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради (керівник Дмитро Волошин). До репертуару входять пісні національно-патріотичного та духовного спрямування місцевих авторів Кельменеччини, Буковини та акапелло.

Навіть в умовах війни приходять запити, для участі колективів у конкурсах, фестивалях у форматі онлайн.

Сьогодні, 02 березня, після репетиції відзнято три твори: "Одна Україна у нас", "Пісня про Україну", "Летять коні".

Учасниками хору є прцівники клубних установ громади, Кельменецької музичної школи ім.Михайла Ткача та Центральної бібліотечної системи. На запис завітав начальник відділу освіти, культури та спорту Василь Качан.

Продовжується робота над репертуаром далі.

Алла Ілаш - директор ЦБНТД