Кожен на своєму місці наближає Перемогу, як може

Дата: 01.03.2023 20:55

Медики стоять на сторожі здоров’я нації

Цього тижня жителі сіл Бабин та Бурдюг висловлюють щиру вдячність медпрацівникам виїзної мобільної бригади Чернівецького обласного перинатального центру в складі: лікаря УЗД, акушера-гінеколога, терапевта та акушерок за професіоналізм та фахове надання консультацій.

Щиру вдячність селищний голова Богдан ОЛІЙНИК нині висловлює й:

- працівникам ФАП-ів цих населених пунктів, які підготували свої медзаклади до приїзду колег і які разом із професіоналами з області також здійснювали прийом жителів села;

- представникам фонду народонаселення організації об'єднаних націй (UNFPA) за фінансову підтримку;

- представникам благодійного фонду «Інститут розвитку сім'ї та дитини» за злагоджену координацію;

- бригадам лікарів КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр» (координатор проєкту у Чернівецькій області Василь РИНЖУК) за непросту й важливу працю, професійно пророблену роботу, чуйність та дбайливе ставлення до пацієнтів і, особливо, за те, що не шкодуючи власних сил, від ранку і до пізнього вечора, кожен лікар мужньо стоїть на варті здоров'я!