Відбулася оперативна нарада

Дата: 01.03.2023 08:20

28 лютого в залі засідань селищної ради відбулася оперативна нарада під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА за участі заступників голови, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету та начальників відділів апарату селищної ради.

У ході проведення наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на цей та наступний тижні. Під час наради розглянуто низку питань щодо життєдіяльності громади, соціального захисту та надання адміністративних послуг, роботи освітньої галузі та сфери культури, проведення спортивних заходів, стан наповнюваності місцевого бюджету, організаційні питання роботи ради.

За результатами наради селищний голова надав керівникам структурних підрозділів ряд доручень, вказівок та рекомендацій.