ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Перемога у 21-му Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 27.02.2023 17:08

14 лютого в Буковинському центрі культури і мистецтва відкрили виставку робіт учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв ІІІ обласного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. В якому взяли участь 118 авторів із 15 мистецьких шкіл Чернівецької області із 130 художніми творами.

22 лютого члени журі визначили 10 переможців, по 5 у двох номінаціях для участі в ІV заключному етапі, який відбудеться в Києві.

Із 89 творів у номінації «Образотворче мистецтво» до списку переможців увійшла й Олександра Мельник, учениця 4 класу Кельменецької художньої школи із роботою «Шевченко Т.Г.», папір, кава, гелева ручка, аплікація, клас викладачки Григоришеної Катерини.

Мета конкурсу - активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення художніх здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління. Теми конкурсних робіт: «Ідея Соборності України», «Творчість Т. Г. Шевченка», «Доля українського народу, суспільства, держави, власної родини, їхня сучасність та майбутнє» тощо.

На розгляд глядачів та обласного журі представлено живопис акварельними, гуашевими і акриловими фарбами, графічні твори (виконані кольоровими та простим графітним олівцем, гратографія), витинанки, гобелени тощо.