Про надання публічних послуг у старостинських округах

Дата: 24.02.2023 14:01

23 лютого в сесійній залі Кельменецької селищної ради відбувся тренінг в межах співпраці з Проєктом PROSTO щодо покращення доступності адміністративних послуг у старостинських округах «Організація надання публічних послуг у старостинських округах».

У тренінгу взяли участь: селищний голова, заступники селищного голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, секретар ради, керівники структурних підрозділів, старости та діловоди старостинських округів Кельменецької ТГ й працівники ЦНАП.

Експерти проєкту Марина Замфір та Андрій Мацокін розповіли учасникам про визначення оптимальних моделей надання адмінпослуг у старостинських округах, взаємодію старости із ЦНАП в частині організації послуг мешканцям громади.

Під час тренінгу проаналізовано питання нормативного забезпечення визначення правового статусу старост, нюансів покладання і реалізації їх повноважень.

Основна мета тренінгу — посилити здатність місцевих органів влади надавати якісні послуги мешканцям громади та покращити доступ до адмінпослуг, включаючи роботу зі старостами.