#Ріквійни

Дата: 24.02.2023 10:17

"ІДЕ ВІЙНА, А Я ПРО ЩАСТЯ МРІЮ" - під таким заголовком у Дністрівському філіалі Кельменецької публічної бібліотеки експонується книжково-ілюстративна виставка, присвячена річниці незаконного вторгнення рф в Україну. 🇺🇦

24 лютого 2022 року рф напала на Україну, розпочавши повномасштабне вторгнення. Рік широкомасштабної агресії росії проти України був періодом кривавих бойових дій, знищення мирних населених пунктів, загибелі багатьох людей і масштабних руйнувань у результаті атак армії рф.

Попри всі атаки, обстріли та провокації, Україна🇺🇦 продовжує боротися за своє існування та захищати всі свої території. Мужність і стійкість українців, 💛💙яких згуртувала війна, вразили світ.

Під час проведення в бібліотеці з дітьми години пам'яті "Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна", дітки висловлювали свої мрії і бажання про спокійне мирне щасливе дитинство.

А воно обов'язково настане!

Тож віримо в ЗСУ! Віримо в ПЕРЕМОГУ!!!

Любов Василіка — завідувач Дністрівського філіалу КУ "Кельменецька публічна бібліотека".