У творчих руках народжується диво
Прагнення людської душі наголосити на своєму походженні особливо виражається зараз у наш час, тому такий патріотичний аксесуар, як браслет, допоможе нам виразити свої почуття до нашої Батьківщини. Патріотичний браслет – це прикраса для тих, хто любить свою країну.
В Кельменецьку дитячу бібліотеку завітала Анюта Мамчур, переселенка з смт Чабани Київської області, яка зараз проживає в с. Новоселиця, та провела з постійними користувачами майстер-клас з плетіння патріотичного браслету. Всі учасники поринули у творчу атмосферу та створили яскраві жовто-блакитні браслети. Патріотичний браслет стане не тільки гарною та стильною прикрасою, а й символом любові до України. А ще, браслет став приємним подарунком для воїна-захисника нашої Батьківщини.
Майя Городецька,заступник директора КУ з питань обслуговування дітей
Кельменецька дитяча бібліотека