Мова живе у серцях, Мова освітлює єдності шлях.

Дата: 22.02.2023 08:59

Фото без описуУкраїнська мова - це серце нації, наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як Держава. Цю беззаперечну істину розуміють вихованці Грушовецького НВК, які активно долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови під керівництвом учителів-філологів Цуркан М. Г. та Мамунчак А. М.

У рамках обласного проєкту "Крим - колиска українського сонця" учні 5-9 класів взяли участь у написанні онлайн диктанту про особливості та історію Криму "Джаним, ми вдома". Наймолодші школярики вплітали прикметники у віночок рідної мови, який заграв веселковими барвами.

Яскраво і кольорово, творчо і патріотично, креативно і натхненно  працювали шанувальники українського слова, п'ятикласники та шестикласники, над створенням постерів про рідну мову. "Розмовляй, читай, мрій українською!", "Українська мова - це модно", "Мова - це наша національна ознака", "Мова - це серце України" - ці та інші думки закарбувалися в пам'яті дітей.

Учні 8-9 класів підготували усний журнал "Сторінками української мови", в ході якого занурилися в історію її становлення, дізналися про безцінний внесок корифеїв українського слова в розвиток рідної мови.

Тож любімо, шануймо та вивчаймо українську мову!

Вчителі української мови та літератури Анжеліка Мамунчак, Марина Цуркан