Кельменецька селищна рада
Чернівецька область, Дністровський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Успіхи обдарованих учнів: предметні олімпіади

Дата: 21.02.2023 09:22
Кількість переглядів: 256

Підсумки участі учнів громади у ІІІ-му етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Українська мова та література

І місце

Тимчук Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель української мови та літератури – Крива Богдана Василівна)

ІІІ місце

Мельник Анастасія, учениця 8-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчителі української мови та літератури – Крива Богдана Василівна, Адамчук Тетяна Олександрівна)

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель української мови та літератури – Крива Богдана Василівна)

Зарубіжна література

ІІ місце

Тимчук Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель зарубіжної літератури – Буряк Олена Іванівна)

Філіпець Богдана, 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель зарубіжної літератури – Струцька Лілія Іванівна)

Англійська мова

ІІ місце

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель англійської мови – Бурлака Леся Анатоліївна)

Історія

ІІ місце

Георгіян Владислав, учень 8-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель історії – Адамчук Алла Василівна)

ІІІ місце

Тимчук Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель історії – Дмитрук Людмила Олексіївна)

Математика

ІІІ місце

Андрущак Любов, учениця 7-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель математики –Лупушору Алевтина Леонідівна)

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель математики – Чебан Алла Григорівна)

Фізика

ІІІ місце

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель фізики – Коваль Ольга Володимирівна)

Хімія

І місце

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель хімії – Білійчук Марія Анатоліївна)

ІІІ місце

Луцяк Антон, учень 8-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготував вчитель хімії – Голубєв Віктор Феліксович)

Назарчук Мирослав, учень 11-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготував вчитель хімії – Голубєв Віктор Феліксович)

Біологія

І місце

Туржанська Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель біології – Ткач Світлана Анатоліївна)

ІІ місце

Олійник Тетяна, учениця 9-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель біології – Ткач Світлана Анатоліївна)

Тимчук Ольга, учениця 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель біології – Ткач Світлана Анатоліївна)

Сокульський Сергій, учень 11-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель біології – Ткач Світлана Анатоліївна)

ІІІ місце 

Панчук Дарина, учениця 8-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель біології – Ткач Світлана Анатоліївна)

Інформаційні технології

Камінський Давид, учень 10-го класу Кельменецького ліцею-опорного закладу (до олімпіади підготувала вчитель інформатики – Гарабажій Марія Василівна)

Трудове навчання

ІІ місце

Якубенко Олександра, учениця 11 класу Іванівецького МНВК (до олімпіади підготувала заступник директора Іванівецького МНВК– Мельник Любов Ярославівна)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь