Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 17.02.2023 15:03

17 лютого цього року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови за участі керівників структурних підрозділів селищної ради.

Згідно порядку денного члени заслухали звіт начальник центру надання адміністративних послуг про роботу Центру надання адміністративних послуг Кельменецької селищної ради за 2022 рік, затвердили тарифи на платні соціальні послуги на 2023 рік Комунальної установи Кельменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кельменецької селищної ради, висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав, дозвіл на дарування житлового будинку. Та інші питання, що стосуються надання матеріальної допомоги на поховання та дозволу КП Кельменецьке ВУЖКГ на видалення дерев в смт Кельменці, зобов'язавши ВУЖКГ, натомість, у весняний період посадити 250 саджанців декоративних порід.