Розглянуто питання надання одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів Комплексної програми «Турбота»

Дата: 16.02.2023 12:34

Під головуванням заступника селищного голови Дмитра Власова сьогодні, 16 лютого, відбулось перше засідання комісії з розподілу коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки Кельменецької селищної територіальної громади із розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян.

На засіданні комісії розглядались питання:

• Про надання матеріальної допомоги на лікування;

• Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.

В ході роботи комісією розглянуто 32 звернення від жителів Кельменецької селищної територіальної громади щодо надання одноразової грошової допомоги.

За результатами розгляду питань прийняті рішення про призначення допомоги та її розмірів відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам Кельменецької селищної територіальної громади за рахунок коштів Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки, виходячи із передбачених у місцевому бюджеті обсягів видатків на ці цілі.

Оксана Корогода, начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді