Відбулася розширена оперативна нарада

Дата: 14.02.2023 13:25

14 лютого відбулася розширена оперативна нарада під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, за участі заступників голови, директорів КНП «Кельменецький ЦПМСД» та КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня», керівника Кельменецького ВУЖКГ та начальників відділів структурних підрозділів Кельменецької селищної ради.

У ході наради розглянуто низку важливих питань життєдіяльності нашої громади. Зокрема керівники комунальних закладів доповіли про фінансову забезпеченість та роботу установ, забезпеченість кадрами, електроенергією, медичними препаратами, санітарну вирубку дерев, які досягли вікової межі експлуатації, та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору. Начальники відділів повідомили про те, що опалювальний сезон у навчальних закладах триває, в громаді вже працює консультативний пункт та заплановані виїзди до кризових сімей, які потребують сторонньої допомоги.

За результатами наради селищний голова керівникам комунальних установ та начальникам відділів надав відповідні доручення.