До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та чергова річниця виведення радянських військ з Афганістану

Дата: 15.02.2023 17:34

15 лютого разом із читачами, учнями Вовчинецького НВК, завітали із гостинцями та квітами від Кельменецької селищної ради та Пункту прийому та видачі гуманітарної допомоги ЦБНТД до Лекаря Олександра Павловича та Присяжнюка Василя Миколайовича - учасників бойових дій на території Афганістану, жителів Вовчинецького старостинського округу.

Василь Присяжнюк – наш Герой-Захисник – з перших днів війни захищає нашу Батьківщину.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю усіх, хто загинув і тоді, і в цій безжалісній війні, яка розгорнулася на нашій Україні. Вічна пам'ять Героям!🕯🕯🕯

Живих шануємо, і дякуємо їм за героїзм та гарний приклад для нащадків!

Биховська Я.В. - завідувач Вовчинецького філіалу Кельменецької публічної бібліотеки.