Відбулася підсумкова нарада працівників клубних установ

Дата: 10.02.2023 14:06

9 лютого у малій залі Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля відбулась підсумкова нарада працівників клубних установ Кельменецької ТГ, за участі Олени БОДНАР - начальниці управління культури ЧОВА, Артура БОШТАНА - головного спеціаліста управління культури ЧОВА, Миколи ДОВГАНЯ - заступника голови та Василя КАЧАНА - начальника відділу освіти, культури і спорту Кельменецької селищної ради.

Нарада розпочалась із вшанування загиблих та невинноубієнних українців хвилиною мовчання.

В ході наради заслухано доповіді про роботу ЦБНТД та клубних установ за 2022 рік; з досвіду роботи клубної станови БК с. Бабин у поєднанні з волонтерством на селі; з досвіду роботи БНТ у поєднанні з роботою із соціально-вразливою категорією ВПО с. Мошанець; з досвіду роботи художнього керівника БНТД с. Перківці.

Після обговорення заслуханих доповідей учасники наради прийняли відповідні рекомендації щодо роботи клубних установ на 2023 рік.

І на завершення заходу за сумлінну працю, активну громадську позицію за підсумками творчої діяльності культурно-освітніх закладів у 2022 році кращих працівників нагороджено:

1. Грамотами Наталію Білобрицьку – провідного методиста, Миколу Ганіна – художнього керівника, Володимира Паламарчука та Олексія Бабина – методистів, Наталю Карабчієвську – техпрацівницю, Вікторію Раренко — керівника народного аматорського вокального ансамблю «Журавка», Кельменецького ЦБНТД; Ігоря Довганчина – художнього керівника НД с. Бузовиця; Альону Стрельчук – художнього керівника БНТД с. Комарів; Інгу Кубляк – художнього керівника БНТД с. Іванівці; Лесю Катеринчук – директора БНТД с. Нелипівці; Геннадія Білика – директора БК с. Вартиківці; Інну Сташкевич – директора НД с. Бузовиця; Василя Павліку – художнього керівника БК с. Росошани.

2. Подяками Віктора Соноцького – художнього керівника БК с. Бернове; Сергія Костенюка – художнього керівника БК с. Бабин; Володимира Васіліку – керівника народного аматорського хору с. Дністрівка; Дмитра Волошина – керівника народного аматорського хору працівників культури Кельменецької ТГ та Євгена Гаюру – керівника народного аматорського вокально-інструментального гурту «Альтернатива» Кельменецького ЦБНТД.

За сумлінну працю, активну громадську позицію за підсумками творчої діяльності культурно-освітніх закладів у 2022 році та з нагоди відзначення ювілеїв від дня народження Подяками нагороджені:

1. Інна Присяжнюк – директор БК с. Бурдюг;

2. Іван Горянін – завідуючий Клубом с. Слобідка;

3. Василь Мокрогуз – художній керівник НД с. Дністрівка.

Традиційно, наприкінці наради, для всіх присутніх звучав музичний сюрприз у виконанні тріо Кельменецького ЦБНТД у складі Миколи Ганіна, Володимира Паламарчука та Олексія Бабина.

Автор Наталія Білобрицька – провідний методист ЦБНТД.

Фото Аліси Руснак.