03.02.2023/Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів

Дата: 03.02.2023 16:58

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі: Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів

(ДК 021:2015:  50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки).

Мета закупівлі та використання Послуги: Забезпечення безперебійної роботи лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки для потреб Кельменецької селищної ради та підпорядкованих одиниць на території Кельменецької ОТГ.

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 155 000,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі:     UA-2023-02-01-002972-a

Місце надання послуг: За адресою Замовника торгів.

Послуга має  відповідати вимогам зазначеним в додатку 3 до Тендерної документації.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Розрахунок потреби на 2023 рік підтверджений розрахунками з економічним обґрунтуванням виходячи з основних виробничих показників:

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом 2023 бюджетного року.

Уповноважена особа                                                                           Орест ГУЛЬ