03.02.2023/Бензин марки А-95

Дата: 03.02.2023 16:55

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі: Бензин марки А-95 для забезпечення роботи генераторів (талони або картки) (ДК 021:2015:  09130000-9 Нафта і дистиляти).

Мета закупівлі та використання Товару: Для забезпечення роботи генераторів на період відключення електроенергії.

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 285 000,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі:    UA-2023-02-01-011047-a

Кількість товарів: 5200 л.

Місце поставки (талонів або карток): За адресою Замовника торгів.

Відпуск палива за талонами/картками здійснюється представникам Замовника на АЗС в Дністровському районі Чернівецької області в радіусі до 10 км від місця знаходження Замовника (смт. Кельменці Дністровського району Чернівецької області).

Товар має  відповідати вимогам зазначеним в додатку 3 до Тендерної документації.

Якість нафтопродуктів повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам та ТУ підприємства – виробника.

Протягом дії договору про закупівлю, укладеного за результатами тендерних торгів, товар (талони або картки) доставляється Замовнику за його адресою за рахунок Учасника згідно обсягів визначених в заявках Замовника.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Розрахунок потреби на 2023 рік підтверджений розрахунками з економічним обґрунтуванням на використанням бензину, виходячи з основних виробничих показників:

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Уповноважена особа                                                                           Орест ГУЛЬ