16.01.2023/Сир твердий

Дата: 16.01.2023 16:44

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі: Сир твердий (ДК 021:2015:  15540000-5 Сирні продукти).

Мета закупівлі та використання Товару: для харчування дітей в навчальних закладах

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 264 000,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі:    UA-2023-01-09-002126-a

Кількість товарів: 1100 кг.

Місце поставки: Заклади освіти на території Кельменецької територіальної громади згідно Додатку 3 до Тендерної документації.

Товар має  відповідати вимогам зазначеним в додатку 3 до Тендерної документації.

Якість повинна відповідати нормам ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України.

Протягом дії договору про закупівлю, укладеного за результатами тендерних торгів, товар (предмет закупівлі) доставляється Замовнику за його адресою, транспортом і за рахунок Учасника згідно обсягів визначених в заявках Замовника.

Графік поставки – дрібними партіями по заявці Замовника, без обмеження розміру мінімального замовлення.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Розрахунок потреби на 2023 рік підтверджений розрахунками з економічним обґрунтуванням на використанням продуктів харчування, виходячи з основних виробничих показників:

- Постанови КМУ від 22.11.04. №1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»;

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Уповноважена особа                                                                           Орест ГУЛЬ