У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, що надає допомогу ветеранам

Дата: 08.02.2023 14:32

Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.

Також, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри».

Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів, УБД та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Номери Телефону довіри: 095 9456940, 067850 91 16.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.