Оголошується конкурс із залучення підприємств з вивезення побутових відходів на території Кельменецької ТГ

Дата: 02.02.2023 09:27

З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Кельменецької селищної територіальної громади, створення та підтримання конкурентного середовища та більш ефективного ринкового механізму в житловому господарстві, Кельменецька селищна рада оголошує конкурс із залучення недержавних підприємств для надання житлово-комунальної послуги (в цілому) з визначення виконавця:

- послуг з вивезення побутових відходів на території Кельменецької селищної територіальної громади.

Заявки на участь у конкурсі приймаються впродовж 30 днів після опублікування даного оголошення. З умовами конкурсу та пакетом необхідних документів для прийняття участі у конкурсі можна ознайомитися за адресою: смт Кельменці, 60100, пл. Центральна 2, каб. 3.

Конкурсна комісія