Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 20.01.2023 14:20

20 січня відбулося перше засідання виконавчого комітету селищної ради. Головуючий — селищний голова Богдан ОЛІЙНИК, розпочав роботу засідання із хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих Захисників та цивільних у війні проти сусіда-загарбника, та словами вдячности всім Захисникам, Волонтерам й Добровольцям, які боронять Батьківщину.

Згідно порядку денного члени виконкому опрацювали 13 питань щодо різних сфер життєдіяльності громади, а саме затвердили:

- висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав та доцільність призначення опікунів;

- склад комісій для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, та щодо складання та видачі акта встановлення факту здійснення догляду;

- списки громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кельменецької селищної ради;

- порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Кельменецької селищної територіальної громади та інші.