7 січня за Григоріанським календарем християни відзначають Різдво Христове!

Дата: 06.01.2023 15:00

Різдво – це народження надії на краще, здійснення заповітних мрій.

Цьогоріч ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята у час повномасштабної війни. Та, на превеликий жаль, за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Адже хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а хтось — на небесах. Багатьох українців розділяють війна і кордони…

Та завдяки нашим відважним Захисникам й Захисницям, Волонтерам та Добровольцям Нескорена й Непереможна Україна стоїть, Україна є і буде.

Народження Ісуса Христа, Спасителя людства, - це народження справжнього добра. Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію на перемогу добра над злом. Тож віримо, що з Господньою допомогою, наші Герої очистять українську землю від ворога. Що українське добро переможе московське зло. Бо правда за нами.

Шановні Кельменчани та гості нашої громади!

Молімося спільно, щоб новонароджений Ісус послав благодать на вистраждану, але Незламну Українську Землю. У молитвах просімо, щоб Вифлеємська зірка зійшла на мирному українському небі. Щоб її сяйво закрило наші міста й села від ворожих ракет і всієї московитської напасті.

Віримо, що Господь почує кожного з нас.

Щиро бажаю, щоб у кожну нашу оселю завітало світле різдвяне свято, щоб кожна родина почувалася здоровою та щасливою. Зичу миру нашій українській землі, добробуту, взаєморозуміння і взаємоповаги. Здоров’я усім, щастя, добра та успіху!

Христос рождається! Славімо його!

Зі щирою повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.