25 грудня християни західного обряду святкують Різдво Христове

Дата: 25.12.2022 00:01

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

Цього дня кожен з нас чекає з нетерпінням, прохаючи у Господа благословення та дякуючи Йому за те, що Він зі своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.

Цьогоріч українські християни західного обряду зустрічають свято під час війни. Коли Захисники і Захисниці, волонтери і Добровольці боронять цілісність та незалежність нашої Держави. Але окупанти не заберуть у нас це свято. Адже всі віруючі українці цього Різдва моляться про Мир та Перемогу України.

В цей день нехай молитви за наших мужніх Воїнів, які боронять нашу землю, захищають мир і спокій наших осель, укріпляють і стають оберегами для них. Ми співчуваємо всім, хто втратив своїх рідних, – наших Героїв, і запевняємо, що вони назавжди залишаться у пам’яті та історії нашого народу.

Нехай новонароджений Ісус обдаровує всіх нас своїми ласками і благословенням. Миру, Перемоги, злагоди і любові всім і кожному!

Зі щирою повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.