#Право_на_захист

Дата: 09.12.2022 13:00

7 грудня в Центральному будинку народної творчості та дозвілля пройшла зустріч представників Кельменецької громади та Благодійного фонду «Право на захист» ( https://r2p.org.ua/ ).

Фахівці БФ «Право на захист» не вперше відвідують громаду для співпраці з внутрішньо переміщеними особами, які прибули з місць проведення бойових дій та окупованих територій. Таким людям надаються консультації з соціальних, юридичних, психологічних та інших питань.

Завдяки тісній співпраці, спеціалісти селищної ради, культпрацівники та ін. проходили навчальні тренінги від фахівців цього благодійного фонду для щоденної роботи з ВПО.

Користуючись нагодою висловлюємо щиру вдячність представникам БФ «Право на захист» за підтримку та надання ще й матеріальної допомоги, зокрема: продуктами харчування, засобами побутового вжитку та інше.

Алла Ілаш - директор ЦБНТД, керівник пункту прийому та видачі гумдопомоги в Кельменецькій селищній територіальній громаді.