Про підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Дата: 08.12.2022 12:16

Протягом 6/7 грудня Аліна РИБАК — провідний фахівець із соціальної роботи Кельменецького селищного центру соціальних служб, прийняв участь у дводенному тренінгу “Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі”, який проходив у м. Чернівці.

Із вступним словом до учасників заходу звернулася Ольга ХОДОБА — директорка Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА.

Тренінг проводила Анжела ЛИТВИНЕНКО — старша координаторка Фонду ООН в галузі народонаселення програми протидії гендерно зумовленому насильству.

Завдяки професійно організованому та проведеному тренерами навчання, учасники заходу підвищили теоретичні знання та практичні навички роботи з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Після завершення навчання учасникам вручили сертифікати.