Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні депутати та посадові особи місцевого самоврядування Кельменецької територіальної громади!

У демократичному суспільстві самоврядні органи є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Висловлюю вдячність ветеранам самоврядування, депутатам, працівникам виконавчого комітету та апарату селищної ради, за сумлінне виконання службових обов'язків, професіоналізм та відповідальність. Адже, представляючи інтереси громади, ви забезпечуєте право кожного жителя громади бути почутим.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю нашої громади міцного здоров'я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.