З нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 08:01

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн!

Щиросердно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Захищаючи кордони нашої Країни, її цілісність та суверенітет, ви здобули велику шану українського народу. Ви, демонструючи мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання Перемогти, є найефективнішою загрозою для загарбника, якому не вдається заховатися на нашій землі.

Сумно визнавати, та серед наших Земляків-Захисників є такі, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Ми пам'ятатимемо про них, висловлюючи щирі співчуття рідним і близьким наших загиблих Героїв.

Нині схиляємо голову перед родинами Загиблих, які віддали своє життя боронячи нашу Державу, та щиро дякуємо усім матерям за виховання справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний вам уклін та людська шана.

Шановні Захисники, прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу. Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, добра та злагоди, успіхів у благородній справі на благо рідної України!

Зі святом!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК, депутатський корпус та виконавчий комітет Кельменецької селищної ради.