26 листопада — День пам'яті жертв Голодомору в Україні

Дата: 25.11.2022 16:04

16 років тому в листопаді Верховна Рада України визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Упокорення українського селянства, знищення самостійних селянських господарств — соціально-економічних підвалин української нації — це свідома і цілеспрямована карально-репресивна акція сталінського уряду, стратегія і тактика якої виконувалася починаючи з 1928 року.

Вшановуючи пам’ять жертв голодоморів, Станіслав ГРУБИЙ - заступник селищного голови, Людмила РАРЕНКО — керуючий справами (секретар) виконавчого комітету та працівники селищної ради поклали квіти та встановили лампадки біля пам’ятного знаку жертв Голодомору в рамках загальноукраїнської акції «Запали свічку».

Щорічно у четверту суботу листопада о 16:00 пам’ять про мільйони українців, вбитих під час геноциду, вшановують хвилиною мовчання та запаленням свічки у вікні свого будинку.