Більше 2,5 тисяч переселенців скористалися послугами обласної служби зайнятості

Дата: 09.11.2022 09:16

Фахівці обласної служби зайнятості консультують, інформують, та допомагають знайти роботу людям, котрі покинули свої домівки через активні бойові дії та знайшли прихисток у Чернівецькій області. Працевлаштовані, зокрема, 464 ВПО.

Внутрішньо переміщені особи нині працюють в’язальниками схемних джгутів, лікарями, водіями, вчителями, вихователями, охоронниками, слюсарями, медичними сестрами та братами, фармацевтами, менеджерами, продавцями, бухгалтерами, пекарями, психологами тощо.

Серед буковинських роботодавців, котрі дали роботу переселенцям, – заклади охорони здоров’я, дошкільної та середньої освіти, харчування, торгівлі, підприємства, які виробляють будівельну продукцію, тару з пластмас, текстильні вироби, верхній одяг, фруктові та овочеві соки, хліб та хлібобулочні вироби, олію та тваринні жири, м’ясні продукти, проводять електромонтажні роботи, займаються вирощуванням зернових культур, розведенням свійської птиці тощо.

• Окрім сприяння у працевлаштуванні, служба зайнятості пропонує за бажанням безробітних опанувати нові професії, які користується нині попитом на регіональному ринку праці, також можна пройти стажування на робочому місці, професійну підготовку, перепідготовку, підвищити кваліфікацію тощо, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Загалом, цьогоріч послуги обласної служби зайнятості отримали більше 2,5 тисяч переселенців.

Більше інформації за телефонами (037 2) 52 23 73, +3 8 066 49 23 987 або пишіть у Telegram https://t.me/+E0ApjATU1y82YmVi .