На Буковині будуть створені понад 100 робочих місць в рамках урядової програми «єРобота»

Дата: 03.11.2022 12:34

Станом на 3 листопада до Чернівецької обласної служби зайнятості надійшло понад 300 заяв від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Серед заявників 195 підприємств (що складає 64% від поданих заяв), 79 фізичні особи (26%), 31 юридичні особи (10%).

На Буковині будуть створені понад 100 робочих місць. Загальна сума грантових коштів складає майже 12 млн грн.

• Нещодавно схвалення отримали 10 бізнес ідей, які подані впродовж 8 хвилі з 3 по 16 жовтня 2022 року. Таким чином буде створений центр корекції фігури у Чернівцях, ательє для відшиву ексклюзивних весільних суконь, розширення бізнесу щодо надання послуг з утеплення стін та фасадів, послуг автомийки, будуть облаштовані басейни для розведення форелі, а також планується відкриття або розширення магазинів з продажу дитячих, господарських і будівельних товарів у смт.Берегомет та с.Іспас Вижницького району та у смт. Красноїльськ на Сторожинеччині, а також відкриється пекарня у м.Сокиряни. За грантові кошти буде закуплене обладнання для розвитку та розширення діючого бізнесу, а це в свою чергу дозволить збільшити виробничі потужності та створити нові робочі місця, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нагадаємо, прийом заявок на отримання мікрогрантів триває, заяви приймаються до 12 грудня 2022 року.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості