Про надання психосоціальної допомоги у громаді

Дата: 27.10.2022 21:39

В рамках проєкту «Підвищення стійкості та спроможності до подолання від труднощів найбільш вразливими домогосподарствами, що постраждали від конфлікту на Сході України» 27 жовтня 2022 року в малій залі Кельменецького ЦБНТД відбувся тренінг на тему: «Механізми якісної взаємодії під час надання психосоціальної допомоги у громаді», в якому взяли участь 25 працівників різних структурних підрозділів Кельменецької селищної ради.

Організатори БФ «Право на захист», які є одними із лідерів правозахисного руху в Україні, цікаво та доступно пояснили як потрібно вести себе в різних ситуаціях, зокрема у конфліктних та стресових. Все відбувалось у розмовній формі та роботі у групах.

Наприкінці, кожен учасник отримав сертифікат про проходження тренінгу, а також тематичні ілюстровані наклейки та своєрідні «передбачення».

Маємо надію, що такі тренінги проводитимуться частіше, адже ніколи не пізно дізнатись та навчитись чогось нового, а особливо у такий складний час для нашої Держави. Як сказала тренерка Олена Цицульнікова: «Ми різні, але ми єдині!».

Наталія Білобрицька – провідний методист Кельменецького ЦБНТД