ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ ГАНКУ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ

Дата: 20.10.2022 11:52

За ініціативи селищної ради, з метою забезпечення належного розвиваючого простору школярів нашої громади, у жовтні розпочали ремонтні роботи обійстя спортивної школи та сходів, які потребували реконструкції.

Кошти на матеріали для ремонту виділили з селищного бюджету. Безпосередньо ремонтні роботи виконують працівники селищної ради з господарської групи, допоміжні роботи довершують працівники спортшколи.

«Облаштування розвиваючого простору нашого підростаючого покоління необхідне для організації якісного навчального процесу та їх фізичного й морального розвитку. Адже майбутнє покоління – це наша надія», – стверджують представники селищної ради.