Привітання селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 07:23

Фото без описуУ День Українського козацтва на Покрову Пресвятої Богородиці відзначаємо й День захисників і захисниць.

З цієї нагоди нині по особливому трепетно звертаємося до Пресвятої Богородиці, щоб покрила нас усіх: захисників та захисниць, військових та цивільних, малих дітей та людей похилого віку, своїм покровом та захистила від усіх негараздів.

14 жовтня уособлює героїзм, силу, честь та обов’язок оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це свято мужности і патріотизму, історичної справедливості та перемоги Добра над злом.

Адресуючи вітання усім, хто несе високе звання захисника України, ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів зичимо міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди.

Нехай кожен український дім наповнюється світлом і любов’ю, незламною вірою та незгасним оптимізмом, щасливим сміхом та благополуччям, впевненими планами і мирним небом над головою.

Нехай Богородиця почує наші молитви і радістю наповнить наші серця доброю звісткою про Перемогу!

Зі святом!