Дитяча ігрова зона від МБО БФ "СОС Дитячі Містечка Україна"

Дата: 22.09.2022 11:00

Безпечний простір дружній до матері і дитини у м. Чернівці – дитяча ігрова зона, де маленькі бешкетники можуть гратися та відкривати нове. Адже зона забезпечена дидактичними матеріалами, сухим басейном з кульками, набором юного будівельника та дитячою кухнею. Доки діти бавляться, дорослі можуть відпочити, випивши кави зі снеками. Для комфорту мам - працює куточок малюка, де можна змінити підгузок, погодувати дитину.

В просторі надаються послуги професійного психолога як для дітей, так і для батьків. Можна також отримати соціальні послуги від фахівців соціальної роботи. Щотижня у просторі проходять регулярні заходи для дорослих і дітей.

Афіша подій розмішена на сторінці у Фейсбук:

Простір працює з 9-ї до 18-ої год. з понеділка до п’ятниці, за адресою: м. Чернівці, проспект Незалежності 119, 2-й поверх. Контактний номер: 380664407991 – Юлія.

Для відвідування простору бенефіціарам необхідно мати при собі довідку внутрішньо переміщеної особи, паспорт, свідоцтво про народження дитини - можна фото, або через додаток Дія.