Швидше, вище, сильніше — разом!

Дата: 12.09.2022 11:26

Вже за традицією, щорічно, у другу суботу вересня по всій Україні відзначають День фізичної культури та спорту.

8-го вересня в Перковецькому НВК відбулося відкриття "Олімпійського тижня". Девіз заходу: "Citius, altius, fortius — communis" - "Швидше, вище, сильніше — разом». Розпочавши шкільну олімпіаду, вчитель фізичної культури Галина  Попова ознайомила наших учнів із планом роботи на тиждень.

В перший день відкриття між учнями 5-8 класів відбувся турнір з футболу. А 9 вересня у навчальному закладі проведено квест-гру та флешмоб.

Учні залишилися задоволені, отримавши заряд позитивних емоцій, та чекають з неабияким захопленням наступних днів.

Словами: "Міцного здоров’я, мирного неба над головою та тихих, спокійних днів кожній родині...", — директор НВК К.К.Герасимчук привітала учнів зі святом.

«Золоті медалі зроблені не з золота, а з поту, рішучості і рідкісного сплаву, який називається силою волі», — у свій час сказав Ден Гейбл.

Педагог-організатор Іванська М.С.