Фізична культура та спорт – це альтернатива шкідливим звичкам і пристрастям, відмінне здоров’я, міцна країна!

Дата: 10.09.2022 00:19

Щорічно у другу суботу вересня в нашій Державі відзначається День фізичної культури та спорту. У цей день вітають всіх професіоналів і любителів спорту: викладачів фізкультури тренерів, студентів, спортсменів та випускників профільних спортивних навчальних закладів, взагалі - людей, які ведуть здоровий спосіб життя, активно займаючись фізичною культурою і спортом.

Спорт і фізична культура є одними з головних складових здорового способу життя.  Цьогоріч наші спортсмени демонструють вагомі перемоги у різних галузях спорту у всіх куточках світу, демонструючи всім і кожному, що українці сильні, вольові і непохитні у досягненні своєї перемоги.

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю вас із професійним святом здорових та цілеспрямованих людей!  Бажаю всім бадьорого довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Віри в себе, у нашу спільну Перемогу!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.