Шановна Кельменецька громадо!

Дата: 24.08.2022 00:17

День Незалежности України – найбільше національне свято нашої Держави.

31-у річницю Незалежності нашої Держави ми зустрічаємо в умовах воєнного стану. 6 місяців поспіль підлий сусід затьмарює наше сьогодення вбивствами, терором та ґвалтуванням, як фізичним так і психологічним.  Проте кожен українець знає, що на своєму місці, долучаючись до загального фронту, бореться за гідну справу, захищає рідну землю. Адже зміцнення державности залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці.

Нині висловлюю вдячність та глибоку шану всім патріотам, які стояли біля витоків відродження Незалежності й національних символів, та схиляю голову перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу незламну Україну.

Хай життя кожного українця завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: мирним і вільним, як синє небо над Україною, яскравим і заможним, як золоті пшеничні поля України!

Бажаю всім міцного здоров’я та щастя, добра та злагоди, порозуміння й згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього у вільній та демократичній країні, якою обов’язково буде Україна!

З Днем Незалежності нас!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.