Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:02

Шановні жителі та гості громади!

День Державного Прапора України – важливе свято для всіх українців.

Український народ зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша країна і весь український народ проходить тяжке випробування. Ворог намагається забрати найголовніше – нашу волю та свободу. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість території, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.

Лише згуртованість та небайдужість кожного з нас до майбутнього Рідної Землі, успіх наших спільних дій та активна співпраця, які єднають і зміцнюють нас, зможуть зробити прийдешнє кращим та гідним.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжуються в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Тож шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!