Увага! Презентація всеукраїнського проекту «Рухайся до перемоги України! Ігри мужніх!»

Дата: 18.08.2022 17:13

19 серпня об 11:00 відбудеться презентація всеукраїнського проекту «Рухайся до перемоги України! Ігри мужніх!».

Проект є спільною ідеєю Всеукраїнської Асоціації ОТГ та Фізкультурно-Спортивного Товариства «Колос», підтриманою Міністерством молоді та спорту та НОК України.

Мета Проекту – запровадити системну рухову зайнятість жителів територіальних громад України. Адже здорова нація – готова до економічного розвитку та протидії військовій агресії. Рух заради життя та Перемоги! В єднанні наша сила!

Участь у Презентації братимуть:

Олександр Мендусь – голова Всеукраїнського  фізкультурно-спортивного товариства «Колос»,

Олександр Корінний – голова Всеукраїнської Асоціації ОТГ,

Матвій Бідний – заступник Міністра молоді та спорту України,

Іван Бондарчук - Директор департаменту співпраці з суб'єктами олімпійського руху НОК України,

Андрій Оністрат – член НОК України, віце-президент Федерації триатлону, громадський діяч, військовий.

З повагою виконавчий офіс Всеукраїнської Асоціації ОТГ