У боях за Україну загинув Герой з Кельменеччини

Дата: 16.08.2022 08:02

Своє молоде життя у боротьбі з окупантами віддав іванівчанин Малородов Анатолій Миколайович, справжній Патріот і Вірний Син України.

Наступного року донька Крістіна не закружляє у прощальному шкільному вальсі з татом, а син Вадим не отримає мудру батьківську пораду. Вже ніколи люблячий чоловік не приголубить  кохану дружину Валентину, а руки, руки люблячого сина, не пригорнуть посивілу голову матері Олени.  Вже ніколи рідні, близькі, колеги і всі, хто знав Анатолія, не побачать його усміхненого обличчя, його щирості, привітності, людяності, не відчують його готовності у будь-яку мить прийти на допомогу… Вже ніколи…

Смерть Анатолія МАЛОРОДОВА – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї нашої громади.

Кельменецька селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, Захисника України!

Схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!