ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ – ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2022 09:51

Не пройшло ще 10 днів з того моменту, коли ми писали про досягнення нашого земляка, 22-річного лейтенанта Валентина Коваля, який командує пусковими установками Himars. Як уже стало відомо про те, що, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі,  ленківчанина Валентина Валентиновича, згідно указу Президента України, нагороджено орденом “За мужність” ІІ ступеня та присвоєно звання старшого лейтенанта.

Щиро зичимо Валентину Ковалю кар’єрного розвитку й вагомих здобутків при відмінному здоров’ї та здійсненні мрій.

Ми пишаємося нашими Героями! Дякуємо кожному Захисникові за мирне небо над головою та чекаємо вдома з Перемогою! Фото без опису