ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Доброта врятує світ і Україна переможе

Дата: 23.07.2022 22:27

Поліна ВАСІЛЬЄВА, учениця 4 класу Середньої загальної школи І-ІІІ ступенів села Бабин, здобула І місце в 4-му (підсумковому) етапі конкурсу ім. Петра Яцика.

24 червня 2022 року відбувся фінальний етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за результатами якого визначено переможців bit.ly/3PJqoLQ.

Серед 556 учнів та студентів, які перебувають не лише в Україні, але і за її межами, призерами стали 36 учнів та студентів з усіх регіонів України, що посіли три призові місця.

Серед 36 призерів, в цілому, і 12-ти перших місць, зокрема, Полінка - єдина представниця Чернівецької області.

Ми пишаємося талановитою дитиною, яка гідно представила Буковину в такому конкурсі, захоплюємося вчителем, Іриною СОСНІНОЮ, яка результативно поєднує і самоосвіту, і основну роботу, і волонтерство, та вдячні батькам дівчинки за підтримку у досягнені високих вершин.

Щиро зичимо нових успіхів під мирним небом України.

Фото твору (одне із завдань), який Поліна писала на конкурс додається.Фото без описуФото без опису