Талановита молодь Кельменеччини

Дата: 15.07.2022 10:17

Культура одягу необхідна кожній людині, незалежно від її фаху, соціального статусу і місця проживання. Вона є компонентом загальної культури людини. Саме одяг доповнює образ людини, свідчить про її звички, смак і внутрішній світ. Крім цього, гарний, модний одяг, пошитий власноруч, несе велику радість.

Знайти свій неповторний стиль, розробити сучасні моделі одягу і пошити їх вчаться вихованці гуртка «Дизайн одягу» Кельменецького дитячо-юнацького центру, що функціонує на базі Іванівецького МНВК.

Гуртківці засвоюють ази матеріалознавства, конструювання і моделювання швейних виробів, технологію їх виготовлення та оздоблення. Український стрій, вишиванка, оспівані в народній пісні, є невід’ємною складовою української національної культури.

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, гордість і честь України. Кожна дитина має задатки, кожна дитина прагне реалізувати свої здібності. Розвиток і виховання обдарованих дітей вирішує проблему формування творчого потенціалу суспільства.

Юні дизайнери з  радістю відвідують  заняття гуртка, беруть активну участь у конкурсах та фестивалях, перемагають і прагнуть до нових вершин. А цей навчальний рік уквітчався  неабиякими успіхами.

ІІІ командне місце у конкурсі «Космічні фантазії» (Якубенко Олександра, Грушецька Анна, Шевчук Дарина, Бербека Дарія).

ІІ місце у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Краса рідного краю».

Гран-прі у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Зірки моєї Батьківщини».

Гран-прі у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Україна Єдина».

І місце у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Краса рідного краю».

І місце у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Новорічні дива».

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «Новорічний подарунок».

ІІ місце у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Національний парад талантів».

І місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (10 клас), ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (11 клас).

І місце у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Новорічні дива».

Абсолютний переможець обласного етапу, І місце у Всеукраїнському етапі конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «Новорічний подарунок».

ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (10 клас), І місце обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (10 клас).

Гуцул Даніела Сергіївна ІІ місце в обласному конкурсі «Наш пошук і творчість тобі Україно» в номінації «В’язана іграшка».

Керівник гуртка «Дизайн одягу» -  Мельник Любов Ярославівна.