НОВИНИ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ

Дата: 23.06.2022 14:07

22 червня відбулося засідання координаційної ради з питань відзначення у громаді Дня Конституції України.

«Триває чотири місяці супротиву України проти росії. Ворог не жаліє нікого і нічого. Під прицілом і наші культурні надбання: меморіали, пам’ятники, музеї, бібліотеки… Заради збереження традицій наших предків, заради майбутнього нашої нації, ми не повинні здаватись. Тому, з метою заклику збереження нашої самобутності, не зважаючи на важкі умови, в рамках відзначення 26-ої річниці Дня Конституції та на підтримку ЗСУ варто провести Регіональний фестиваль народного мистецтва «Душа народу в килимі цвіте», - наголосив заступник селищного голови – Микола ДОВГАНЬ.

Обговоривши усі «за» і «проти», координаційна рада вирішила провести на підтримку ЗСУ в смт Кельменці наступні заходи:

- 27.06.2022р. о 10:00 год. спортивні змагання, за участі команд з м. Кам’янець-Подільський та смт Кельменці на Центральному стадіоні селища.

- 28.06.2022р. з 10:00 год. біля Кельменецького центрального будинку народної творчості та дозвілля урочистості з відзначення 26-ої річниці Дня Конституції України;

- 6-й регіональний фестиваль народного мистецтва «Душа народу в килимі цвіте»;

- виступи фольклорних колективів громади;

- ярмарок-пригощання традиційними місцевими стравами «Смаки Кельменеччини»;

- передавання художніх творів вихованців Кельменецької художньої школи Військовослужбовцям ЗСУ.

- 28.06.2022р. о 10:00 год. на Центральному стадіоні селища Кельменці:

- спортивні змагання зі стрітболу в приміщені ДЮСШ;

- спортивні змагання з міні-футболу на Центральному міні-стадіоні.

Координаційна рада запрошує жителів та гостей громади долучитися до відзначення 26-ої річниці Дня Конституції України та взяти участь у заходах які організовані на підтримку наших Військовослужбовців ЗСУ. Вбрання з елементами вишиванки лише вітається!