Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня пам’яті та скорботи

Дата: 22.06.2022 07:57

22 червня в Україні відзначається День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни, вшановуючи пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала, покалічила й зруйнувала Друга світова війна.

Чотири роки німецько-радянської війни – це жорстокі часи, сповнені масштабними руйнуваннями населених пунктів, знищенням і депортацією людей, слізьми, кров’ю й невимовним болем.

З року в рік ми щиро промовляли клятву, що наш священний обов’язок – пам’ятати ті часи і подвиг визволителів, та ніколи не допустити подібної ситуації. Та, як не боляче це визнавати, сьогодні на Українській Землі знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну Державу від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

За підрахунками інституту історії України, у роки Другої світової війни загинуло близько 10 мільйонів українців, які брали участь в бойових діях та майже 13 мільйонів мирного населення. Кількість загиблих Захисників і Захисниць, невинно убієнних немовлят й закатованих цивільних через невиправдану агресію росії ми підраховуватимемо після нашої Перемоги, яка обов’язково буде.

Ми не забуваємо про подвиг наших дідів, ми пам’ятатимемо кожного, хто боронить нині рідний край від зовнішнього ворога.

Вічна пам'ять загиблим та честь і слава живим героям!