Дата: 21.06.2022 09:15

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Кельменецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкт рішення  Кельменецької селищної ради «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Кельменецької селищної територіальної громади».

Проєкт розроблено відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та благоустрою Кельменецької селищної ради.

Даний проєкт рішення та порядок  підготовлений з метою:

• впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території Кельменецької селищної територіальної громади;
    • визначення механізму  розміщення зовнішньої реклами відповідно до чинного законодавства;
    • визначення виконавчого органу ради та робочого органу та їхніх повноважень щодо розміщення зовнішньої реклами;
    • визначення розрахунку розміру оплати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу;
    • встановлення чітких вимог до зовнішньої реклами;
    • встановлення чітких вимог до вивісок і табличок.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено 21 червня 2022 року на офіційному вебсайті Кельменецької селищної ради kelmenecka-gromada.gov.ua  у розділі “Регуляторна діяльність”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Кельменецької селищної ради за адресою:

- 60100,смт Кельменці, пл. Центральна,4, тел.2-02-44;

- E-mail:rada-kelm@ukr.net

Зауваження та пропозиції приймаються до 22 липня 2022 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).Фото без опису