Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2022 00:01

Щороку в третю неділю червня у нашій Державі відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України.

Шановні лікарі та всі медичні працівники Кельменецької громади!

Впродовж минулих 2020 та 2021 років увесь світ, в цілому, й наша громада, зокрема, пережили важкі часи. І тоді, дивлячись у вічі смерті, Ви, головні Герої суспільства, переборюючи страх і втому, біль і знесилення, боролися із пандемією коронавірусу. Цьогорічний 2022-й  підніс нам новий виклик. І знову медичні працівники на передовій непохитно виконують свою роботу.

Цьогоріч Ви знову боретеся за життя, хто рятує поранених безпосередньо на полі бою, хто захищає мирне населення зі зброєю у руках, хто лікуєте або реабілітує людей у тилу. Ваша праця сьогодні – надзвичайно відповідальна і вкрай важлива.

Нині, висловлюючи щирі слова подяки кожному працівнику галузі охорони здоров’я за щоденний труд, відданість та жертовність, бажаю, щоб у Ваших родинах панували здоров’я та злагода, терпіння й порозуміння, любов та повага, добробут і щастя.

Якомога швидшої Перемоги, Миру та Спокою!

Слава Українським медикам!