В Росошанівському НВК працював літній мовний табір «Rainbow»

Дата: 16.06.2022 14:19

Перші 2 тижні цього літа в Росошанівському НВК працював літній мовний табір «Rainbow» з денним перебуванням для учнів 5-6 класів. Також  було залучено дитину-ВПО з Донецької області.

Відповідальними за організацію роботи мовного табору  призначено вчителів англійської мови Коломейко Г.В. та Продан А.В. Тема проєкту мовного табору: «Молоді й талановиті».

Метою роботи  було розширення кругозору школярів, ознайомлення з загальними відомостями за темою проєкту. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів з теми (словниковий запас, граматичні конструкції, корисні у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору.

Основне завдання, яке поставили вчителі під час роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення.

Заступник директора з навчально-виховної роботи  –  Людмила Ніколаєнко Фото без опису