ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Нові перемоги юних музикантів на міжнародному конкурсі

Дата: 14.06.2022 11:52

Учні КЗ «Кельменецька музична школа імені М. Ткача» здобули нові перемоги у 1-му турі Міжнародного благодійного двотурового онлайн конкурсу - STARS OF SPRING 2022, який відбувся в Угорщині на підтримку ЗСУ з 30.05.2022 – 04.06.2022 р.

У номінації Інструментальний жанр, за результатами конкурсу, ІІ – місце посіли Дієго Боднар, концертмейстер Алла Коржос, старший викладач Вікторія Раренко та Адріана Стець, а також ІІІ місце – Дмитро Білий, старший викладач Галина Герцяк.

На конкурсі високий виконавський рівень показали 600 конкурсантів з 7 країн: Україна, Польща, Чехія, Грузія, Молдова, Косово, Словаччина.

Як розповіла директор музичної школи – Вікторія РАРЕНКО: «Частину коштів від конкурсу OREA FEST було відправлено на підтримку ЗСУ. Наші учні-переможці 1-го туру Міжнародного конкурсу допущені до участі у ІІ турі, тому ми подали заявки на участь з записом виконання іншого музичного твору. Тож з нетерпінням чекаємо успішних результатів і цього разу».